A Csongrád megyei II. osztályú bajnokság 17. fordulójában a Sándorfalvi SK csapatát láttuk vendégül a Vasutas Stadionban. A mérkőzés sokáig nyílt párharc volt annak ellenére, hogy a mérkőzés elején sikerült megszereznünk a vezetést. A második félidő első felében aztán 2-3 perc alatt úgy felgyorsultak az események, hogy gyakorlatilag 2-3 perc alatt el is dőlt minden: a Sándorfalva az 55. percben egyenlített, de az 57. és 58. percben mi is betaláltunk, majd a mérkőzés végén Baka Márk Máté állította be a 4-1-es végeredményt.

Szegedi VSE II – Sándorfalvi SK 4-1 (1-0)
Csongrád Megyei II. osztályú bajnokság, 17. forduló
2020. március 8. (vasárnap) 14:30
Szeged, Vasutas Stadion
Játékvezető: Hegyesi Gábor, asszisztensek: Kádár Németh Zoltán és Halász József
Szegedi VSE II: Miklós, Márki, Görbe, Szabó, Bozsó, Horváth, Huszár, Baka, Kovács, Albert, Vetstein
Cserék: Horváth helyére Varga (46′), Vetstein helyére Molnár (46′), Márki helyére Buknicz (76′) és Bozsó helyére Kukli Norbert (85′)
Vezetőedző: Terjéki Tamás
Sándorfalvi SK: Reguli, Krajnyák, Borgulya, Bálint, Csikós, Tóth A., Tari, Tóth O., Törköly, Molnár, Faragó-Barát
Cserék: Tari helyére Darlaczi (46′), Csikós helyére Kalapács (67′) és Tóth O. helyére Nagy (75′)
Gólszerzők: Albert Csaba (SZVSE) 6′, Tóth Attila (Sándorfalva) 55′, Kovács Patrik Kornél (SZVSE) 57′, Monár Olaf (SZVSE) 58′ és Baka Márk Máté (SZVSE) 88′
Sárga lapok: Görbe Barnabás (SZVSE) 62′, Olajos Tamás (SZVSE) 73′, Faragó-Barát Zoltán (Sándorfalva) 82′ és Bozsó Barnabás (SZVSE) 82′

SZVSE | Írta: Friesz Zsolt